Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Merakla beklenen Punisher 2. sezon tarihi açıklandı!

Yayınlanan ilk sezon ile oldukça büyük ilgi ile karşılaşan The Punisher 2. sezon ile birlikte izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bugün ise, Netflix tarafınca yayınlanan teaser videosuyla  The Punisher 2. sezon tarihi sonunda duyuruldu. Sıkı, durun Frank Castle geri dönüyor!

Aquaman gişede ezdi geçti!

Punisher 2. sezon tarihi açıklandı!

Frank Castle adıyla bilinen Punisher, ilk olarak Daredevil dizisinde ortaya çıkmıştı. Marvel evreninde yer alan birçok karakterin aksine özel bir gücü olmayan karakter gücünü intikam duygusundan alıyor.

İlk sezonunda Daredevil dizisinde anlatılan intikam hikayesini sonlandıran Castle, kendini ölü olarak gösterip kenara çekilmişti. Daha sonrasında ise istemeden de olsa eski bir düşmanıyla karşı karşıya kalmıştı.

Uzunca süren Punisher 2 sezon çalışmalarında sona gelen Netflix sonunda merakla beklenen tarihi açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre efsanevi dizinin yeni sezonunun 18 Ocak Cuma günü yayınlanacağı müjdelendi. Hemen aşağıdan Netflix tarafından yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yeni sezonda Castle, New York dışında gizemli Amy Bendix ile karşı karşıya gelecek. Saldırıya uğrayan Bendix‘e yardım eden Castle, bu saldırının arkasında yer alan güçlerle de savaşmak zorunda kalacak. Kısacası Frank Castle yine zorlu bir mücadeleye gireceğe benziyor.

The post Merakla beklenen Punisher 2. sezon tarihi açıklandı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Merakla beklenen Punisher 2. sezon tarihi açıklandı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »