Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Milli yazılımdan ilk mesaj geldi!

Askeri platformlar ve komuta merkezleri arasındaki iletişimi güvenli bir şekilde sağlayacak olan milli yazılım Link-M ilk mesajını kamuoyu ile paylaştı.

Milli mikro işlemci Çakıl geliştiriliyor!

Milli yazılım Link-M ilk mesajını paylaştı!

20 yılı aşkın süredir savunma sanayisine özgün çözümler üreten MilSOFT geliştirmiş olduğu milli yazılım Link-M ile birlikte, yeniden adından söz ettirdi.

Daha önceden NATO için Link-11, Link-16 ve Link-22 adlı yazılımları geliştiren MilSOFT 2009‘dan bu zaman kadar, bu taktik veri linklerini gemi, deniz altı gibi platformlara entegre ediyor.

Milli yazılım Link-M

NATO tarafından da kullanılan bu taktik linkleri ile birlikte oldukça büyük bir başarıya imza atan MilSOFT şimdi ise milli yazılım Link-M ile karşımıza çıkıyor.

Yine aynı şekilde NATO standartlarına uygun olan Link-11, Link-16 ve Link-22‘de öğrenilen bilgi birikimlerinden yararlanan MilSOFT, yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları ile birlikte, yerli yazılım Link-M‘yi geliştirmeyi başardı.

Milli yazılım Link-M : ” Merhaba tarihi an!”

Bugünkü gelişmeye göreyse MilSOFT tarafından geliştirilen Link-M tarafınca ilk mesajda kamuoyuna paylaşıldı. Söz konusu yazılımın ilk mesajı ise ‘‘Merhaba tarihi an!” oldu.

Milli yazılım Link-M

Paylaşılan resmi verilere göre, MilSOFT’un aynı zamanda geliştirmiş olduğu taktik veri linkleri sayesinde dünyadaki sayılı şirketlerin arasında olduğunu da özellikle belirtelim.

Bu sistem ile birlikte MilSOFT, örneğin bir geminin uçağın radarıyla gördüğü temasın diğer tüm dost birlikte tarafından da gerçek zamanlı takip edilmesine de imkan tanıyor.

The post Milli yazılımdan ilk mesaj geldi! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Milli yazılımdan ilk mesaj geldi!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »