Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Ne kadar kilo aldığınızı size söyleyen akıllı kemer!

MediaMarkt desteği ile CES 2019 yolculuğumuz tüm hızıyla devam ederken, ilginç teknolojileri de sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu kez videomuzun konuğu bir akıllı kemer. Evet, yanlış duymadınız, WELT akıllı kemer ile birçok farklı özelliğe erişebiliyor ve metabolizmamızı takip edebiliyoruz.

CES 2019

Ne kadar kilo aldığınızı size söyleyen WELT akıllı kemer!

İsterseniz sözü uzatmayalım ve hemen sizi videomuzla baş başa bırakalım. Bu ilginç ürün hakkındaki yazılı bilgilere ise yazının devamından ulaşabilirsiniz. İyi seyirler!

WELT aslına bakarsanız akıllı bir bileklikle benzer işlevleri gerçekleştiriyor. Sizin önemli sağlık bilgilerinizi kontrol eden bu kemer, yaptığı geri dönüşlerle beraber sağlığınızı korumak için tavsiyelerde bulunuyor.

Akıllı kemerin önemli yeteneklerinden biri sizin bel ölçünüzü alması. Böylece aynı zamanda sizin yediğiniz yemek miktarını da anlayabiliyor. Adım ölçer ile sizin adım sayınızı tutarken, bu sensörünü kullanarak oturma sürenizi de size geri bildirim olarak veriyor.

21.000 TL’lik oyuncu bilgisayarı: Predator Triton 900

Kalori alımınızı anlık olarak algılayan WELT, aşırı yemek yediğinizde sizi uyararak, kilo korumanıza da yardımcı olmayı amaçlıyor. Karnınızın yaptığı baskı bu noktada akıllı kemerin en büyük yardımcısı oluyor.

2017 yılında Kickstarter projesi olarak başlayan WELT, kısa sürede tüm dünyaya yayılmaya başladı. 199 dolar etiketine sahip olan bu kemeri birçok farklı platformdan satın alabiliyorsunuz. Bu ilginç ürün hakkında fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Asus StudioBook S (W700) ön inceleme

The post Ne kadar kilo aldığınızı size söyleyen akıllı kemer! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Ne kadar kilo aldığınızı size söyleyen akıllı kemer!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »