Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Nokia 8.1 Plus Render görüntüleri yayınlandı!

Nokia, özellikle fiyat ve performans uyumlu akıllı telefonları ile piyasada önemli adımlar atıyor. Markaya ait önümüzdeki süreçlerde çıkması beklenen model 8.1 Plus da, oldukça merak edilen bir model. OnLeaks tarafından yayınlanan yeni Render görüntüleri, tasarımsal detayları bizlere sunuyor. HMD, yeni modelde bazı tasarım değişikliklerine gitmiş gibi gözüküyor. İşte Nokia 8.1 Plus Render görüntüleri!

Nokia 9 PureView fiyatı belli oldu!

Nokia 8.1 Plus Render görüntüleri bazı önemli detayları yansıtıyor!

Tasarımsal olarak dikkat çeken en önemli detay, neredeyse çerçevesiz bir tasarım. Bu tasarımı uygulayabilmek için, haliyle kamera için de bazı düzenlemeler yapılmış. Ön kamera, çerçeveden ayrılmış ve sol üst tarafta özel bir deliğe entegre edilmiş. OnLeaks, erken sızdırmalar konusunda güvenilirdir, ancak bir takım soru işaretleri de akılda kalıyor.

Nokia 8.1 Plus render görüntüleri

Söz konusu model ‘Plus‘ modeli olmasına karşın, 8.1 modeli ile hemen hemen aynı boyutlarda. OnLeaks, ekranın boyutunu 6,22 inç olarak belirtmiş. Ayrıca Plus modelinin boyutları da 156,9 x 76,2 x 7,9 mm olarak belirtilmiş. Plus olmayan modelin ekranı 6,18 inç, genel boyutu ise 154,8 x 75,8 x 8 mm. Gördüğünüz üzere aradaki boyut farkı, çok az bir şekilde oynamış.

Ön kameranın, çerçeve dışına alınması, ekranda ekstra bir boşluk yaratıyor. Ancak bu zaten son zamanlarda sıkça kullanılmaya başlanan bir teknoloji. Arka tarafta ise, Zeiss Optik lense sahip çift kamera bizleri bekliyor. Nokia 9 modelinde bulunan beş kameranın aksine, bu modelde kamera sayısı iki olarak belirlenmiş durumda. Kameranın hemen altında ise parmak izi sensörü bulunuyor.

Render’ın gösterdiği ufak detaylar arasında ise altta bir Type-C girişi, üst tarafta ise 3,5 mm kulaklık girişi bulunuyor. Render görüntüsünün video haline göz atmak isterseniz, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=odhO0fJf9wk

The post Nokia 8.1 Plus Render görüntüleri yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Nokia 8.1 Plus Render görüntüleri yayınlandı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »