Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Nokia 9 PureView fiyatı belli oldu!

Bir süredir gündemde olan 5 ana kameralı Nokia 9 modelinden yepyeni detaylar gelmeye devam ediyor. Şimdi ise, merakla beklenen Nokia 9 PureView fiyatı ile gündeme geldi. İşte, Nokia 9 PureView fiyatı!

Xiaomi Mi 9 özellikleri ve fiyatı sızdırıldı!

Nokia 9 PureView fiyatı belli oldu!

Daha önceden paylaşmış olduğumuz haberler ile birlikte 5 ana kameralı telefonun tasarımı büyük ölçüde doğrulanmıştı. Neredeyse tüm teknik özellikleri ve tasarımı belli olan Nokia’nın amiral gemisinin nasıl bir fiyat etiketine sahip olacağı da merak ediliyordu.

Ancak yaşanılan gelişmeye göre, sık sık sızıntı haberleri ile karşımıza çıkan Nokia 9 PureView fiyatı sonunda belli oldu.

Nokia 9 Pureview fiyatı

91 Mobiles’da yer alan bir habere göre söz konusu telefonun 14 Ocak ila 25 Ocak tarihleri arasında tanıtılması ön görülüyor. Henüz bu iddia hakkında resmi bir açıklama yapılmamış olsa da bir diğer iddiaya göre ise söz konusu telefonun fiyatları ile ilgili olduğunu görmekteyiz.

HMD Global’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, 5 ana kameralı telefonun 749 Euro veya 799 Euro gibi bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkması bekleniyor.

iPhone 7 ve iPhone 8 satışları yasaklandı!

Son olarak, yeni amiral gemisinin 8 GB RAM‘e ve 128 GB depolama kapasitesin ile birlikte karşımıza çıkması ön görülüyor. Bunun haricinde Snapdragon 855 işlemcisinden güç alan amiral gemisinin ayrıca 4.150 mAh boyutundaki bir bataryaya da ev sahipliği yapacağı tahmin ediliyor.

The post Nokia 9 PureView fiyatı belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Nokia 9 PureView fiyatı belli oldu!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »