Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

OnePlus 5 ve 5T kullanıcılarını sevindiren haber!

2017 yılında yani bundan iki yıl önce tanıtımı gerçekleştirilen ve amiral gemisi katili olarak nitelendirilen üst seviye özellikleri ile büyük ilgi uyandıran OnePlus 5 ve OnePlus 5T için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediliyor.

Geçtiğimiz Aralık ayında yani bundan birkaç hafta önce her iki cihaz için Android Pie güncellemesi yayınlanmıştı. Güncelleme sonrasında OnePlus 5 serisi çok daha işlevsel hale gelirken, maalesef bazı can sıkıcı sorunlar ortaya çıktı.

OnePlus 5T için Android Pie güncellemesi yayınlandı!

OnePlus 5 ve OnePlus 5T’nin WiFi sorunu giderildi!

Android Pie güncellemesini yükleyen kullanıcıların yaşadığı en büyük sorun, Wi-Fi oldu. Bazı kullanıcılar Wi-Fi bağlantısının bazı üçüncü parti uygulamalarda çalışmadığını ve genel anlamda kötü bir Wi-Fi deneyimi yaşadıklarını rapor etti.

OnePlus 5 ve OnePlus 5T güncelleme

Yeni Oxygen 9.0.2 güncellemesi ile Wi-Fi bağlantı sorununun çözüldüğü açıklandı. Bunun yanı sıra cihazın sRGB renk gamutu optimize edilirken, okuma modu iyileştirildi. Ayrıca, ekran paylaşımı sırasında yaşanan sorunlar giderildi.

The post OnePlus 5 ve 5T kullanıcılarını sevindiren haber! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
OnePlus 5 ve 5T kullanıcılarını sevindiren haber!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »