Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

OnePlus 7 bekleyenlere şarj konusunda kötü haber!

Barselona’da devam etmekte olan MWC 2019‘da akıllı telefon üreticileri ekranı katlanabilen ve 5G desteğine sahip olan telefonlar ile gövde gösterisi yaparken, amiral gemisi katili olarak tanınan OnePlus sessizliğini korumayı tercih etti.

Herhangi bir telefon tanıtılması beklenmiyordu. Zira, ekrandan parmak izi okuma gibi yeniliklere ev sahipliği yapan amiral gemisi OnePlus 6T‘nin tanıtılmasının üzerinden ( geçtiğimiz Ekim ayında ) yaklaşık 4 ay gibi bir süre geçti.

Çerçevesiz ekranıyla OnePlus 7 ortaya çıktı!

OnePlus 7 kablosuz şarj desteği ile gelmeyebilir!

Tahmin edebileceğiniz gibi son dönemde OnePlus 7 üzerinde çalışılıyor. Şirketin CEO’su Pete Lau, CNET ile yaptığı kısa röportajda kısa bir süre önce tasarımı sızdırılan OnePlus 7 hakkında bekleyenleri üzecek bir detay paylaştı.

Görünen o ki OnePlus, işlevselliği tartışmaya açık olsa da, her geçen gün popülerliğini artan ve akıllı telefon üreticilerinin rekabet ettiği alanlardan birisi haline gelen kablosuz şarj teknolojisini benimsememekte ısrarlı.

OnePlus kablosuz şarj açıklaması!

Kablosuz şarj teknolojisine olan ilginin ve ihtiyacın halen çok düşük olduğunu savunan Lau, bu kapsamda yeni modelde kablosuz şarj desteğinin olmayacağının sinyalini vermiş oldu. Tabi, ilerleyen aylarda bu karar değişebilir.

Kablosuz şarj özelliğinin OnePlus modellerine ne zaman ekleneceği belli değil. Bununla birlikte OnePlus’ın özellikle kablosuz şarj sırasında oluşan ısınmayı ortadan kaldırmak için çalışmalar yürüttüğü biliniyor.

The post OnePlus 7 bekleyenlere şarj konusunda kötü haber! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
OnePlus 7 bekleyenlere şarj konusunda kötü haber!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »