Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Oyuncu telefonu BlackShark 3 ortaya çıktı

Mobil taraftaki oyunların git gide gelişmesi ile birlikte oyuncu telefonlarının sayısı da epey bir artmaya başladı. En iyi oyuncu telefonu üreticilerinden biri olan Xiaomi’nin BlackShark serisi de kendisini yenilemeye devam ediyor. Şimdi de serinin en yeni telefon modeli BlackShark 3 karşımıza çıktı. Ortaya çıkan görüntüler telefonun ekranı hakkında bazı ipuçları veriyor. İşte BlackShark 3 özellikleri!

OnePlus 8 ekranı ile S20’ye meydan okuyacak

BlackShark 3 özellikleri

BlackShark 3’ün ortaya bazı fotoğrafları çıktı. Bu fotoğraflarda telefonun ekran tarafındaki bazı ayarları da gözler önüne seriliyor. Bu ayarlara bakıldığında telefonun ekranının 4K çözünürlüğünde ve 120 Hz tazeleme oranına sahip olması yüksek beklentiler arasında yer alıyor. Ayrıca ekran çözünürlüğü ve tazeleme oranı da değiştirilebiliyor. Böylece telefonun ekranı oyuncuların beklentilerine oldukça iyi bir şekilde karşılık vermeyi başarıyor.

blackshark 3 ekranı

OnePlus 8 Pro modeli de kısa bir süre önce 120 Hz ekranıyla gündeme gelmişti ve oldukça dikkat çekmeyi başarmıştı. Telefon üreticilerinin artık bu şekilde gündeme gelmesi, ekran tarafındaki başarının oldukça önemli olduğunu gösteriyor. Ekrandaki tazeleme oranı artıkça kullanıcı deneyimi de paralel olarak artış gösteriyor. Daha akıcı bir telefon deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

The post Oyuncu telefonu BlackShark 3 ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Oyuncu telefonu BlackShark 3 ortaya çıktı

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »