Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Paha biçilemeyen eski telefonlar! (Video)

Bir zamanlara damgasını vurmuş ancak, teknolojisinin gelişmesiyle beraber unutulmaya yüz tutulmuş eski telefonlar, şimdilerde sahiplerine ciddi paralar kazandırıyor. Bizde sizler için hazırlamış olduğumuz bu videoda, paha biçilemeyen eski telefonları bir araya getirdik. İşte, paha biçilemeyen eski telefonlar!

Paha biçilemeyen eski telefonlar! 

Aralarında, Nokia 8110 ve Nokia 9000 gibi efsanelerin yer aldığı paha biçilemeyen eski telefonlar ile sizleri, baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler!

Mobira Senator – 3640 dolar ( 19.190 TL)

1982 yılında cep telefonlarının, günümüzde olduğu gibi cebe sığması imkansızdı. Her ne kadar bir tuğla ağırlığında ve kalınlığında olsa da Mobira Senatör teknik olarak bir cep telefonuydu.

İlk olarak otomobiller için tasarlanan bu cep telefonu 9.8 kg ağırlığındaydı ve günlük hayatımızda yanımızda taşımamızın imkanı yoktu.

Paha biçilemeyen eski telefonlar

Günümüz endüstri standartlarından uzak olan bu telefonun fiyatı ise bir servet değerinde. Eğer, sizinde evinizde unutulmaya yüz tutulmuş bir Mobira Senator’unuz var ise, söz konusu bu telefonu çevrimiçi mağazalardan yaklaşık olarak, 3640 dolardan (19.190 TL) satışa sunabilirsiniz.

DİĞER TELEFONLAR İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ!

Sayfalar: 1 2 3 4 5

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »