Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Pocophone F1 kullanıcılarına HD içerik müjdesi!

Geçen yıl Ağustos ayında tanıtımı gerçekleştirilen ve ülkemizde de satılmakta olan Pocophone F1 en dikkat çekici telefonlarından birisi oldu. Bu cihazı dikkat çekici hale getiren detay ise Snapdragon 845 işlemcili en ucuz telefon olması.

Fiyatı ile günümüzün amiral gemisi modellerini tehdit eden Poco F1, özellikle multimedya tutkunlarını hayal kırıklığına uğrattı. Zira, bu telefon üst seviye bir işlemciye sahip olmasına rağmen, Widevine L1 DRM desteği ile gelmiyordu.

Xiaomi Pocophone F1 Armoured Edition duyuruldu!

Pocophone F1 HD içerikleri görüntüleyebilecek!

Bunun sebebi ise aslında çok basit: Netflix, Amazon Prime Video, Google Play dahil olmak üzere birçok çevrimiçi medya servisinde HD videoları ( 720p ve daha üstü ) oynatmak için Widevine L1 DRM desteğine ihtiyaç duyuluyor.

Xiaomi Pocophone F2 tasarımı sızdırıldı

Pocophone Hindistan Genel Müdürü, Twitter hesabında yaptığı paylaşım ile cihazın bu desteğe kavuştuğunu ve şu anda beta olarak test edildiğini duyurdu. Bununla birlikte bazı lisans sorunlarının yaşandığı açıklandı.

Bu nedenle Widevine L1 DRM desteğini getiren 9.2.25 güncellemesinin beta sürümünden çıkması ve herkese sunulması için, Pocophone’un lisans sorunlarını çözüme kavuşturması gerekiyor. Yani güncelleme için biraz süreye ihtiyacı var.

The post Pocophone F1 kullanıcılarına HD içerik müjdesi! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Pocophone F1 kullanıcılarına HD içerik müjdesi!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »