Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

PUBG Mobile için yakında gelecek ''gizli mod''

PUBG Mobile’ın oyuncular için pek çok güncelleme sunduğunu söylemek mümkün. Bu güncellemeler ile telefonlarda kapladığı alanı günden güne genişleten popüler mobil oyun, yeni bir gizli mod ile karşımıza çıkıyor. PUBG Mobile gizli mod ile pek çok kişi daha da eğlenceli bir oyun deneyimine kavuşacak.

Bu silahları alan kazanıyor! En güçlü silahlar (2020)

PUBG Mobile gizli mod kapılarını piramitlere açıyor

PUBG Mobile tutkunları, önümüzdeki hafta Miramar Haritası içinde farklı özellikte yeni bir moda geçmek üzere. PUBG Mobile’ın This Ancient Secret adı verilen etkinliği 4 Ağustos’ta başlayacak ve Cadılar Bayramı Modu veya Yıldönümü Kutlama Modu ile benzer olacağı söyleniyor.

Secret Map geliyor. Miramar içinde The Ancient Secret siyah bir gökyüzüne sahip olan bu yeni oyun modu girişte oyunseverleri karşılayacak. İşin ilginç tarafı ise kullanıcıların piramitler ile karşılaşıyor olması.

Powerbang Gaming paylaştığı videoda, oyunun haritasına eklenen gizli modlardan bahsediyor. Aynı zamanda bu piramitlerin içine girildiğinde mini oyun ile karşılaşacak oyuncular, farklı ekipmanları da toplayabilecek. Mini oyunların yanında bulmacaların da yer aldığı bu yeni gizli mod ile birlikte, oyuncular Boss Battle’a da katılabiliyor.

Oyunu iyice farklı bir noktaya taşıyan bu yeni gizli mod oyuncuların dikkatini çekecek gibi duruyor. Bakalım ilerleyen günlerde gelecek güncelleme ile bu oyun modu bizlere neler sunacak? Yorumlarda bizlerle fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

The post PUBG Mobile için yakında gelecek ”gizli mod” appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
PUBG Mobile için yakında gelecek ''gizli mod''

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »