Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Punisher 2. sezon fragmanı sonunda yayınlandı!

Yayınlanan ilk sezon ile oldukça büyük ilgi ile karşılaşan The Punisher 2. sezon ile birlikte izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bugün ise, Netflix Punisher 2. sezon fragmanı ile karşımıza çıktı. İşte merakla beklenen Punisher 2. sezon fragmanı!

Hakan: Muhafız Daredevil’in yapamadığını yaptı!

Punisher 2. sezon fragmanı sonunda yayınlandı!

Frank Castle adıyla bilinen Punisher, ilk olarak Daredevil dizisinde ortaya çıkmıştı. Marvel evreninde yer alan birçok karakterin aksine özel bir gücü olmayan karakter gücünü intikam duygusundan alıyor.

İlk sezonunda Daredevil dizisinde anlatılan intikam hikayesini sonlandıran Castle, kendini ölü olarak gösterip kenara çekilmişti. Daha sonrasında ise istemeden de olsa eski bir düşmanıyla karşı karşıya kalmıştı.

Bugün ise, uzunca bir süredir beklenen Punisher 2. sezon fragmanı sonunda Netflix tarafından yayınlandı. Sıkı durun, bomba bir sezon daha geliyor.

18 Ocak Cuma günü yayınlanacak olan Marvel’s The Punisher 2. sezon fragmanından da görebileceğiniz üzere birbirinden heyecanlı sahneler izleyicileri bekliyor.

Yeni sezonda Castle, New York dışında gizemli Amy Bendix ile karşı karşıya gelecek. Saldırıya uğrayan Bendix‘e yardım eden Castle, bu saldırının arkasında yer alan güçlerle de savaşmak zorunda kalacak. Kısacası Frank Castle yine zorlu bir mücadeleye gireceğe benziyor.

The post Punisher 2. sezon fragmanı sonunda yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Punisher 2. sezon fragmanı sonunda yayınlandı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »