Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Rockstar Games'den GTA 4 açıklaması geldi!

Geçtiğimiz günlerde Rockstar Games, GTA 4 oyununu Steam üzerindeki satıştan kaldırmıştı. Oyunun neden kaldırıldığına dair bilgi ise bugün açıklandı. GTA 4’ün satışa geri dönmesi biraz zaman alacak gibi görünüyor.

Grand Theft Auto 4 severlere Steam’den kötü haber

rockstar games gta 4 açıklaması

GTA 4 satıştan neden kaldırıldı?

Rockstar Games’de çalışan bir sözcü GTA 4’ün neden satıştan kaldırıldığına dair açıklamalarda bulundu. Bu olayın yaşanması için büyük bir sebep olmadığını açıklayan sözcü, oyunun Episodes from Liberty City DLC paketinin halen satın alınabilir durumda olmasına da değindi.

Bazı lisans sorunlarının bulunduğunu ifade eden sözcü, oyun için etkinleştirme anahtarı üretilemediği için satıştan kaldırıldığını söyledi. Grand Theft Auto 4’ün Games for Windows Live platformu için oluşturulduğunu ancak Microsoft’un bu platforma verdiği desteği kesmesinden dolayı ürünün aktifleştirme anahtarlarının şu an için kullanılamadığı ortaya çıktı.

DLC paketleri ise ana oyundan ayrı lisanslandığı ve bağlantılı olmadığı için satın alınabilir olarak göründüğünü de sözlerine ekledi.

Rockstar sözcüsü son olarak, Grand Theft Auto 4’ün satışlara devam etmesi için çalışmaya devam ettiklerini açıkladı. Yeni yöntemlerin arandığını ve  en kısa sürede satışlara yeniden başlayacaklarını ifade etti.

The post Rockstar Games’den GTA 4 açıklaması geldi! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Rockstar Games'den GTA 4 açıklaması geldi!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »