Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Samsung, 5G destekleyen telefonunu gösterdi!

Samsung ilk 5G destekleyen telefon prototipini Las Vegas’ta devam eden CES 2019 teknoloji fuarında sessizce gösterdi! Şirketin ilk 5G akıllı telefonunun, şirketin amiral gemisi olan Galaxy S10‘un bir varyantı olduğu söylenmekte ve bu yılın ilk yarısında duyurulacağı iddia edilmekte.

Samsung oldukça ilginç telefon patenti aldı!

5G Destekleyen telefon görüntülendi!

Venture Beat’in raporuna göre, Samsung devam eden CES 2019 teknoloji fuarında ilk 5G akıllı telefonunu sessizce görücüye çıkardı. Ünite, cihazın fazla detayını vermemek amacıyla koruyucu bir kutu ile kaplanmıştı. Şirketin ilk 5G telefonunun asıl tanıtımına her zamankinden daha yakın olduğumuz göz önüne alındığında, telefonun son prototiplerinden biri olması muhtemel.

Samsung 5G Destekleyen telefon tanıttı.

Galaxy S10’un bir versiyonu olduğu iddiası ise, telefonun sağ üst köşesinde bulunan kameradan dolayı ortaya atıldı. İddiaya göre Samsung, Plus, Lite, 5G ve normal sürüm olmak üzere bu yıl dört farklı Galaxy S10 tanıtacak. 5G destekleyen Galaxy S10 versiyonu Qualcomm Snapdragon 855 SoC tarafından desteklenebilir.

The post Samsung, 5G destekleyen telefonunu gösterdi! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Samsung, 5G destekleyen telefonunu gösterdi!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »