Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Samsung Galaxy Lite bekleyenleri üzecek haber!

Samsung’un Galaxy S10 serisi ile ilgili her geçen gün yeni bir detay gün yüzüne çıkartılıyor. Bu sefer ise, sızıntı haberlerine konu olan uygun fiyatlı Galaxy S10 Lite modeli oldu. Yapılan sızıntı ile birlikte, S10 Lite’ın beklenen özellik ile gelmeyeceği ortaya çıktı.

Samsung’dan heyecanlandıran Galaxy S10 paylaşımı!

Samsung Galaxy Lite ekrandan parmak izi okuyucusuna sahip olmayacak!

Çinli tedarikçi Mobile Fun tarafınca aktarılan bilgiler ışığında, S10 serinin uygun fiyatlı modeli Galaxy S10 Lite‘ın ekrana gömülü parmak izi okuyucusuna sahip olmayacağı iddia edildi.

Yaşanılan bu gelişmeye göre Samsung, uygun fiyatlı amiral gemisinde ekrana gömülü parmak izine yer vermeyerek, söz konusu telefonun fiyatını daha da aşağıya çekmeyi planlıyor.

Samsung Galaxy S10 Lite

Aslında Samsung’un Apple ile benzer strateji izlediğini de görmekteyiz. Hatırlarsanız Apple, geçtiğimiz yıl Eylül ayında iPhone XS ve XS Max modellerini tanıtmıştı.

Bunun yanı sıra serinin diğer telefonlarına kıyasla uygun fiyat etiketine sahip olan iPhone XR‘ı da tanıtan Apple böylece 3 farklı model ile karşımıza çıkmıştı.

Galaxy S10 Lite, Galaxy S10 E olarak adlandırılabilir!

Tüm bunların haricinde aktarılan bilgiler doğrultusunda, Lite modelin Galaxy S10 E olarak adlandırılacağı da ön görülüyor. Bu durum ile ilgili yayınlanan raporlara da bakacak olursak, söz konusu telefondaki ”E” takısının ”Edge” kelimesinde geldiği de belirtiliyor.

Samsung Galaxy S10 Lite

Son olarak ise, çift arka kamera kurulumuna eşlik edecek olan S10 Lite’ın geçtiğimiz günlerde hangi işlemciden güç alacağı da kesinleşmişti.

Paylaşılan raporlara göre Samsung, S10 serisinin giriş modelinde orta segment bir işlemci yerine, Snapdragon 855 ve Exynos 9820 işlemcilerine yer verecek.

The post Samsung Galaxy Lite bekleyenleri üzecek haber! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Samsung Galaxy Lite bekleyenleri üzecek haber!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »