Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Samsung Galaxy M serisi doğrulandı! İşte özellikleri!

Merakla beklenen Samsung Galaxy M serisi ile ilgili yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bugünkü gelişmeye göreyse Samsung Galaxy M serisinin çıkış tarihini doğruladı. İşte, Samsung Galaxy M serisi hakkında tüm bilinenler!

Samsung katlanabilir telefon hakkında önemli ipucu!

Samsung Galaxy M serisi doğrulandı! İşte doğrulanan özellikleri!

Bir süredir sızıntılara konu olan Samsung Galaxy M serisi ile ilgili bugün ilk somut adım atıldı. Samsung Hindistan tarafından paylaşılan posterler ile birlikte, teknoloji devinin ilk Infinity-V ekranlı modelleri resmi olarak gün yüzüne çıkartıldı.

Paylaşılan posterler ile birlikte tasarımı, özellikleri ve lansman tarihi netleşen M serisi, orta segment kullanıcıların huzuruna çıkmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy M serisi özellikleri ve çıkış tarihi

İşte Galaxy M tasarımı, özellikleri ve çıkış tarihi 

Hatırlarsanız, daha önceden aktarılan raporlar ile birlikte M serisinin Infinity-V ekran tasarımı ile birlikte karşımıza çıkacağını belirtmiştik. Bugün ise, gün yüzüne çıkartılan detaylardan da görebileceğiniz üzere, M serisi su damlası olarak adlandırılan ekran çentiği ile karşımıza çıkacağını yeniden görmekteyiz.

Üç farklı temel modele sahip olacak olan M serisi, ilk başta M10, M20 ve M30 modelleriyle beraber kullanıcıların huzuruna sunulacağı belirtiliyor.

Hemen yukarıdaki kaydırmalı görsellerden de görebileceğiniz üzere, söz konusu resimlerdeki modelin M20 olduğu tahmin ediliyor.

Hatırlarsanız, M20 ile ilgili paylaşılan raporlarda çift arka kamera kurulumuna özellikle vurgu yapmıştık. Buradaki paylaşılan görsellerde de bizleri çift arka kamera kurulumu karşılıyor. Büyük ihtimalle söz konusu bu model M20 olarak lanse edilecek.

Samsung Galaxy M serisi özellikleri ve çıkış tarihi

Galaxy M10, M20 ve M30 kamera bakımından birbirinden farklı olacak!

Diğer M10 modelinde 13 Megapiksellik bir adet arka kamera kuruluma yer verecek olan teknoloji devi M30 modelinde ise, A7 2018 modelinden aşina olduğumuz üçlü kamera kuruluma yer verecek.

Bunun haricinde Galaxy M30 ve M20 ile ilgili son dönemlerde yapılan sızıntılara da bakacak olursak, bizleri her iki telefonda da 5000 mAh‘lik batarya kapasitesi karşılıyor.

Samsung Galaxy M serisi özellikleri ve çıkış tarihi

Ayrıca, USB Type-C‘ye ev sahipliği yapan yeni akıllı telefonların hızlı şarj desteğine de sahip olacağını da özellikle belirtelim.

Son olarak ise, orta sınıfa bambaşka bir hava katacak olan Samsung’un yeni akıllı telefonların 28 Ocak Pazartesi günü düzenlenecek olan lansman ile birlikte resmiyet kazacağı da müjdelendi. Peki, siz yeni M serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.

The post Samsung Galaxy M serisi doğrulandı! İşte özellikleri! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Samsung Galaxy M serisi doğrulandı! İşte özellikleri!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »