Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Samsung Galaxy S10 Lite batarya boyutu sızdırıldı!

Samsung Galaxy S10 serisi ile ilgili yapılan sızıntılar hız kesmeden devam ediyor. Şimdi ise merakla beklenen Samsung Galaxy S10 Lite batarya boyutu sızdırıldı.

Galaxy S10 en net şekilde görüntülendi!

Samsung Galaxy S10 Lite batarya boyutu sızdırıldı!

Şu zamana kadar, Galaxy S10 serisi çeşitli sızıntılarla karşımıza çıktı. Yapılan sızıntılarla beraber neredeyse söz konusu telefonların özellikleri ve fiyatları netlik kazandı diyebiliriz.

Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde paylaşılan raporlar ile birlikte S10 Lite’ın kablosuz şarj desteğine sahip olacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise, yeniden bir sızıntı haberine konu olan Galaxy S10 Lite‘ın güç alacağı bataryanın boyutu belli oldu.

Güney Kore’de bir sertifika listesinde ortaya çıkan bilgilere göre, 5.8 inç boyutundaki S10 Lite‘ın 3.100 mAh boyutundaki bir batarya ile geleceği kesinleşti. Şöyle bir baktığımızda ise Samsung, geçtiğimiz yıl piyasaya sunmuş olduğu S9 modelinde 3.000 mAh boyutundaki bir bataryaya yer vermişti.

Samsung Galaxy S10 Lite batarya boyutu

Boyut bakımından da S10 Lite ve S9 modellerinin ebatlarının neredeyse birbirleri ile aynı olacağı da özellikle belirtiliyor. Bu yüzden dolayı, söz konusu telefonların batarya boyutlarının birbirine oldukça yakın olması da bekleniyor.

Henüz, standart Galaxy S10 ve S10 Plus modellerinin batarya boyutu hakkında net bir bilgiye sahip değiliz. Ancak, Güney Kore’de Samsung’a yakın kaynaklarca aktarılan bilgiler ışığında S10‘un 3500 mAh bir batarya ile gelmesi tahmin ediliyor.

Çift ön kamera ve üçlü ana kamera kuruluma ev sahipliği yapacak olan S10 Plus modelinin ise 4000 mAh boyutundaki bir bataryadan gücünü alacağı da, yine söz konusu paylaşılan bu raporda ön plana çıkartılan detaylar arasında yer alıyor.

Galaxy S10 Lite özellikleri ve fiyatı nasıl olacak?

MWC 2019 etkinliğinden bir kaç gün önce lanse edilecek olan S10 Litemodelinin diğer S10 modellerine kıyasla daha uygun fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak.

Ne yazık ki, Lite modelin teknik özellikleri hakkında net bir bilgiye sahip değiliz. Ancak son yayınlanan raporlara göre merakla beklenen telefon,  7 nm Snapdragon 855 işlemcisinden gücünü alacağı belirtiliyor. Söz konusu bu işlemciye ise, 4 ve 6 GB’lık RAM seçeneklerinin eşlik edeceği de ön görülüyor.

Samsung Galaxy S10 Lite batarya boyutu

Bunun haricinde ise  S10 Lite modeli  daha önceden de belirttiğimiz gibi 64 ve 128 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneğiyle de yeniden karşımıza çıkıyor.  Hemen yukarıda yer alan görsellerden de görebileceğiniz gibi, S10 Lite modelinin ayrıca çift arka kamera kurulumuyla geleceğine de iddia ediliyor.

Ayırca geçtiğimiz ay, S10 Lite başta olmak üzere diğer S10 modellerinin fiyatları İngiliz bir perakendeci tarafından gün yüzüne çıkartılmıştı.

Perakendeci tarafından aktarılan S10 Lite‘ın 128 GB’lık versiyonunun ise 745 Euro‘dan başlayan etiket fiyatı ile satışa sunulacağı özellikle belirtiliyor.

The post Samsung Galaxy S10 Lite batarya boyutu sızdırıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Samsung Galaxy S10 Lite batarya boyutu sızdırıldı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »