Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Samsung katlanabilir telefon bataryası ile üzecek!

Uzunca bir süredir gündemde olan Samsung katlanabilir telefon ile ilgili yepyeni detaylar aktarılmaya devam ediyor. Bugünkü gelişmeye göre, Galaxy Fold‘un batarya kapasitesi yeniden gün yüzüne çıkartıldı. İşte, detaylar!

Samsung Galaxy S10 hızı ile çok konuşulacak!

Samsung katlanabilir telefon bataryası ile üzecek! bataryası ile üzecek!

Daha önceden yayınlanan raporlara göre, Samsung‘un katlanabilir telefonunun toplamda 6.200 mAh‘lik bataryadan güç alacağı iddia edilmişti.

Ancak, bugün şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda söz konusu bu batarya boyutunun 4.200 mAh‘e düşürüldüğünü görmekteyiz.

Samsung katlanabilir telefon türkiye

Şimdiden birçok kullanıcı söz konusu bu telefonun, bataryasının 7.3 inç boyutundaki bir akıllı telefona göre yetersiz olacağını düşünüyor. Tabii söz konusu bu bilginin bir varsayımda ibaret olduğunu da belirtmekte yarar var.

Peki, Samsung katlanabilir telefon ile bizleri neler bekliyor?

Resmi bilgilere göre devrimsel nitelikteki telefon katlanmadığı zaman 7.3 inç boyutundaki bir tablet olarak kullanılabiliyor. Katlandığında ise 4.58 inç boyutundaki bir akıllı telefona dönüşen katlanabilen telefon 200 gram bir ağırlığa sahip.

Geliştiriciler konferansında ilk defa gün yüzüne çıkartılan teknoloji devinin katlanabilen telefonu, katlandığı takdir oldukça kaba görünüyordu.

Samsung katlanabilir telefon

Fakat etkinlikte tanıtılan söz konusu modelin prototip olduğunu da göz önünde bulundurursak, 2019 yılınca oldukça modern hatlara sahip bir katlanabilir akıllı telefon modeli ile karşılaşacağımızı da özellikle belirtelim.

Sın olarak ise, 1.850 dolar seviyesinde bir etiket fiyatıyla gün yüzüne satışa çıkacak olan katlanabilir telefon ilk başta Asya bölgesindeki kullanıcıların huzuruna sunulacak. 2019’un sonlarına doğru ABD ve Avrupa pazarına giriş yapacak olan telefon şimdiden birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor.

The post Samsung katlanabilir telefon bataryası ile üzecek! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Samsung katlanabilir telefon bataryası ile üzecek!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »