Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Samsung katlanabilir telefon sonunda geliyor!

CES 2019 etkinliği kapsamında Samsung katlanabilir telefon modeli hakkında bir takım önemli açıklamalarda bulundu. Samsung, yapmış olduğu açıklama ile beraber merakla beklenen katlanabilir telefon için tarih verdi.

Bükülen telefon FlexPai elimizde! (VİDEO)

Samsung katlanabilir telefon sonunda geliyor!

CES 2019‘da Samsung kapalı kapılar ardında düzenlemiş olduğu toplantıda, merakla beklenen katlanabilir telefonunu sınırlı sayıda basın mensubuna gösterdiği ortaya çıktı.

Tüm bu gelişmelerin haricinde Dijital Trends‘e konuşan Samsung’un Ürün Strateji ve Pazarlama Müdürü Suzanne de Silva, yapmış olduğu açıklamalarla Samsung katlanabilir telefon modelinin seri üretime hazır olduğunu müjdeledi.

Bunun haricinde ise Suzanne de Silva bir müjdeli haber daha verdi. Silva’nın açıklamasına göre Samsung katlanabilir telefon 2019 Haziran ayının sonuna doğru teknoloji mağazalardaki yerini alacağını da doğruladı.

samsung katlanabilir telefon

Söz konusu bu durum ile ilgili Gizmodo‘da yer alan haberde ise katlanabilir akıllı telefonun 2019’un ilk yarısında sadece belli pazarlarda satışa sunulacağını da belirtti.

Gizmodo tarafınca aktarılan bilgiler doğrultusunda, Samsung’un yeni telefonunun yakında seri üretime hazır geçeceğini ve ilk etapta 1 milyon ünite üretileceğini de özellikler belirtiliyor.

1.850 dolar seviyesinde bir etiket fiyatıyla gün yüzüne satışa çıkacak olan katlanabilir telefon ilk başta Asya bölgesindeki kullanıcıların huzuruna sunulacak. 2019’un sonlarına doğru ABD ve Avrupa pazarına giriş yapacak olan telefon şimdiden birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor.

Samsung katlanabilir telefon

Samsung katlanabilir telefon özellikleri nasıl olacak?

Resmi bilgilere göre devrimsel nitelikteki telefon katlanmadığı zaman 7.3 inç boyutundaki bir tablet olarak kullanılabiliyor. Katlandığında ise 4.58 inç boyutundaki bir akıllı telefona dönüşen katlanabilen telefon 200 gram bir ağırlığa sahip.

Geliştiriciler konferansında ilk defa gün yüzüne çıkartılan teknoloji devinin katlanabilen telefonu, katlandığı takdir oldukça kaba görünüyordu. Fakat etkinlikte tanıtılan söz konusu modelin prototip olduğunu da göz önünde bulundurursak, 2019 yılınca oldukça modern hatlara sahip bir katlanabilir akıllı telefon modeli ile karşılaşacağımızı da özellikle belirtelim.

The post Samsung katlanabilir telefon sonunda geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Samsung katlanabilir telefon sonunda geliyor!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »