Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Sony Xperia XZ4 nasıl olacak?

Sony’nin merakla beklenen yeni amiral gemi modeli Xperia XZ4 çeşitli sızıntılarla gündemimize gelmeye devam ediyor. Bakalım Sony Xperia XZ4 özellikleri ve tasarımı nasıl olacak?

Sony Xperia XZ4 tasarımı kılıflarla birlikte ortaya çıktı!

Sony’nin MWC 2019 kapsamında tanıtması beklenen akıllı telefonu Xperia XZ4 bir süredir gündemimizde.

Alışılagelenden farklı bir model olması beklenen akıllı telefon tasarım olarak simetrik bir yapıyı tercih etmiş. Ancak 19:9 gibi görmeye alıştığımız oranların daha da ilerisine giderek modelde Sony 21:9 en boy oranı sunacak.

6.5 inç büyüklüğündeki bu ekranda yan çerçeveler neredeyse yok denecek kadar inceyle alt ve üst çerçeveler için aynısı söylemek maalesef pek mümkün değil. Arka tarafta ise orta üst tarafa konumlanmış bir üçlü kamera kurulumu yer alacak.

Xperia XZ4 ilginç ekran tasarımı ile ortaya çıktı!

Akıllı telefon trendlerini biraz geriden takip eden Sony Xperia XZ4 modelinde kamera konusunda iddialı olacak gibi gözüküyor. Modelin tasarımı da en son ortaya çıkan kılıflarla birlikte esasında onaylanmış oldu.

Uzun bir süredir gelen sızıntıların aynı tasarım ögelerini barındırması artık modelin bize neye benzeyeceğini kanıtlamış oldu.

Snapdragon 855 işlemci, 6 GB RAM, 6.5 inç OLED ekran gibi üst seviye özellikler sunacak olan Sony’nin yeni amiral gemisi bakalım bize bir sürpriz yapacak mı?

The post Sony Xperia XZ4 nasıl olacak? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Sony Xperia XZ4 nasıl olacak?

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »