Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Splatoon 2 turnuvalarının yeni web sitesi tanıtıldı!

Yeni başlayanlar ve tecrübeli oyuncular için Spalatoon 2 turnuvalarının yeni web sitesi tanıtıldı. İşte detaylar!

Nintendo, yayıncılar için yeni kurallar yayınladı!

Splatoon 2 turnuvalarının yeni web sitesi tanıtıldı!

Splatoon 2 turnuvaları için özel olarak hazırlanan bu yeni çevrimiçi toplulukla, kendi takımlarınızı kolayca birleştirebilir, yeni üyeler toplayabilir ve düzenli çevrimiçi turnuvalara katılabilirsiniz.

Eğer aklınızda bir takım arkadaşı yok ise, yeni web sitesine kolayca kaydolup kendinize rahatlıkla takım arkadaşı bulabiliyorsunuz.

Splatoon 2

Oldukça basit kullanıcı arayüzüyle ön plana çıkan bu intertet sitesinde, takım arkadaşlarınızı da kolayca bulabileceğinizi de belirtelim. Bu kısımda tek yapmanız gerek söz konusu internet sitesinden Takım Bul” bölümüne gitmek. Buradan da oyundaki benzer solo splatterlerle eşleştirileceksiniz.

Yetkililer tarafından yapılan açıklama ile birlikte ilk Splatoon 2 turnuvası 13 Ocak Pazar günü saat 14:00‘da başlayacak. Ayrıca, yapılan bir diğer açıklama ile birlikte söz konusu bu turnuvalara buraya tıklayarak şimdiden kayıt olabilirsiniz.

Takım tabanlı third-person shooter oyunu olan Splatoon Nintendo Switch için özel olarak geliştirildiğini belirtelim.

İlk oyuna kıyasla birçok yeni içeriği de bünyesinde barındıran efsanevi oyun açıklanan verilere göre sadece Japonya bölgesinde 1 milyon barajını aşmayı başarmıştı. Dünyanın dört bir yanındaki Nintendo Switch kullanıcıları tarafından sevilerek oynan Splatoon 2, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

The post Splatoon 2 turnuvalarının yeni web sitesi tanıtıldı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Splatoon 2 turnuvalarının yeni web sitesi tanıtıldı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »