Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

TCL CES 2019 planını açıkladı!

CES 2019 şimdiden gelen açıklamalarla heyecanlandırmaya başladı. Çin merkezli teknoloji kuruluşu TCL CES 2019 için yeni bir Alcatel akıllı telefon ve yeni ekran teknolojilerini açıklayacağını duyurdu!

TCL CES 2019 planı heyecanlandırdı!

TCL, CES 2019’da duyuracağı yeni Alcatel’in özellikleri konusunda ayrıntılı bilgi vermedi. Ancak gelen sızıntılara göre cihazın su damlası çentiği ile sunulması bekleniyor, bununla birlikte arka tarafta üçlü kamera kurulumu ile gelmesi muhtemel. TCL tanıtacağı yeni Alcatel’in uygun fiyatıyla da akıllı telefon piyasasını sarsmayı hedefliyor.

Şirket yeni telefonun dışında, uçtan uca sensör teknolojisi ile üretilmiş ve sonsuz ekran olarak adlandırdığımız yeni akıllı telefon ekran panelleri ve TV için yapılmış ekran panellerini açıklayacağını da bildirdi. Burada ekran içi ahize veya kamera gibi bazı sürprizler de bekleniyor.

TCL CES 2019 planını açıkladı! SDN-2

Bu ekranlar, Çin’de oldukça popüler olan TCL markalı TV’lerin üretimi için kullanılacak. TCL’nin yan kuruluşlarından biri olan China Star Optoelectronics Technology (CSOT) tarafından tasarlanıp üretilecektir. Ayrıca belirtmek gerekirse, Samsung Display’in de bu şirkette payı var.

Maalesef bu yıl, TCL’den yeni bir BlackBerry telefon görmeyeceğiz, ancak ABD’de ve dünyanın diğer bölgelerinde taşıyıcılarla yeni ortaklıklar kurarak BlackBerry için farklı planlar içine girdiklerini belirttiler.

Peki, sizin CES 2019’a dair tahminleriniz nelerdir?

The post TCL CES 2019 planını açıkladı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
TCL CES 2019 planını açıkladı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »