Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Tekken 7 dördüncü sezon güncellemesi duyuruldu

Bandai Namco, yayınladığı videoyla Tekken 7 için dördüncü sezon güncellemesinin yolda olduğunu duyurdu. Yapılan duruya göre pek çok yenilik ve iyileştirmenin yanında, bir oynanabilir karaktere daha merhaba diyeceğiz.

Bu silahları alan kazanıyor! En güçlü silahlar (2020)

Tekken 7 dördüncü sezon güncellemesi detayları

Bir dönem atari salonlarının vazgeçilmezleri arasında olan Tekken serisinin güncel oyunu Tekken 7 için dördüncü sezonu duyurusu geldi. 2020 sonbaharında oyun severlerle buluşacak olan güncelleme kullanıcı ara yüzünde değişiklikler, oyundaki mevcut karakterin güçlerinde ayarlamalar ve yeni kombolar içerirken, performans iyileştirmelerini de kapsayacak.

Tekken 7 dördüncü sezon güncellemesi duyuruldu

Ayrıca Tekken Prowess adı verilen yeni bir çevrimiçi sıralama sistemi de güncellemeyle gelecek. Söz konusu sistem rakibin Wi-Fi bağlantısında olup olmadığını kontrol ederek maçın yarıda kalma olasılığını hesaplayacak. Bu sayede online sıralama sisteminde yaşanan sıkıntıların çözülmesi hedefleniyor.

PC, PlayStation 4 ve Xbox’da oynayabileceğiniz oyunun dördüncü sezon güncellemesi için yayınlanan videoya buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca videonun sonlarına doğru üzerinde Ninja kostümlü olduğu tahmin edilen biri gözüktü. Bu gözüken kişinin duyurulması beklenen yeni karakter şeklinde yorumlandı. Karakterin isminin  Kunimitsu olması tahmin ediliyor.

The post Tekken 7 dördüncü sezon güncellemesi duyuruldu appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Tekken 7 dördüncü sezon güncellemesi duyuruldu

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »