Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

TikTok videolarından ayda 168 bin dolar kazandı!

2018’in en en popüler sosyal mecralarından biri olan TikTok ile ilgili ilginç bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu platform üzerinde müzikleri kullanılan DJ Kantik, yönlendirmelerden kazandığı miktarı açıkladı.

TikTok videolarında müzikleri kullanılan ve platformda hızla yükselen Kantik, özellikle yapılan yönlendirmeler sayesinde milyonlarca insana erişmeyi başardı.

TikTok uygulamasının ardındaki sır! – Video

DJ Kantik TikTok videolarından 168 bin dolar kazandı!

Bilmeyenler için, TikTok üzerinde insanlar belli müzikler ve ses kalıplarını kullanarak farklı içerikler üretiyorlar. Özellikle ülkemizde inanılmaz popüler olan uygulama, dünya çapında da ciddi bir kullanıcı sayısına erişmiş durumda. Bu içeriklerle oluşturulan yönlendirmeler de, telif sahiplerine büyük faydalar sağlıyor.

Platform üzerinde hazırlanan binlerce videoda müzikleri kullanılan Kantik, özellikle iTunes ve Shazam yönlendirmeleriyle ciddi gelir elde etti. Bu yönlendirmeler sayesinde ayda 168 bin dolar kazandığı açıklayan Kantik, TikTok’un bu başarıda büyük katkısı olduğunu ifade etti.

Yine bu yönlendirmelerle beraber iTunes’ta dünya listelerine giren DJ Kantik, Shazam’da ise dünyada ilk 38‘e kadar yükselmiş.

https://youtu.be/BNKzJ7k3L84

The post TikTok videolarından ayda 168 bin dolar kazandı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
TikTok videolarından ayda 168 bin dolar kazandı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »