Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Tiktok'tan ABD yasağı hakkında ''buradayız'' mesajı

Her şeye rağmen TikTok dünyanın en popüler mobil uygulamaları arasında yer alıyor. Çin merkezli ByteDance’e ait olan TikTok bir süredir Çin ile sorun yaşayan ABD hükümetiyle ters düşmüştü. ABD Başkanı Donald Trump, TikTok’u yasaklayacağını söylemişti. Bu söylemin ardından da TikTok’un teknoloji devi Microsoft’a satılacağı konuşulmuştu. İşte şirket tarafından gelen, TikTok yasağı hakkında yapılan resmi paylaşım:

TikTok için tedirgin edici haber! Yasaklama tehdidi!

TikTok yasağı hakkında resmi kanallardan gelen mesaj

Teknoloji gündeminin bir süredir radarında yer alan TikTok yasağı, çözülüyor olabilir. Şirketin ABD’deki resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre TikTok, faaliyetlerine devam ediyor. Hiçbir yere gitmiyoruz, binlerce çalışanımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz mesajı veren TikTok’un bu paylaşımı dikkat çekti.

TikTok’un ABD Genel Müdürü Vanessa Pappas’ın açıklamasında TikTok’un en güvenli mobil uygulamalar arasında yer aldığının özellikle altı çiziliyor.

Paylaşımda milyonlarca Amerikalı kullanıcıya yaratıcı paylaşımlarından dolayı teşekkür ediliyor. Bunların yanında TikTok’un hiçbir yere gitmediği, faaliyetlerine hız kesmeden devam edeceği ve insanların birbiriyle daha etkili iletişim kurmasını sağlamaya devam edecekleri aktarılıyor.

ABD’deki bin 500 TikTok çalışanın olduğunun altının çizildiği videoda, üç yıl içinde bu sayının 10 bin kişiye çıkmasının planlandığı söyleniyor.

The post Tiktok’tan ABD yasağı hakkında ”buradayız” mesajı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Tiktok'tan ABD yasağı hakkında ''buradayız'' mesajı

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »