Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Tüm zamanların en sıra dışı telefonu için tarih verildi!

Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde Ice Universe tarafından sızdırılan ve ilginç tasarımıyla ön plana çıkan Vivo The Waterdrop isimli prototip gün yüzüne çıkartılmıştı. Bugün ise, Waterdrop kod adına sahip olan ve çerçevesiz Vivo Apex 2 için tarih verildi. İşte detaylar!

Yeni nesil iPod Touch sonunda geliyor!

Çerçevesiz Vivo Apex 2 için tarih verildi!

Tamamen çerçevesiz ekranıyla fark yaratan Vivo Nex modelleriyle ile birlikte oldukça dikkat çeken teknoloji devi, söz konusu tasarım anlayışını yeni nesil telefonlarında da devam ettirmek istiyor.

2019 yılında da kendine has tasarım anlayışını yeni nesil cihazlarında da devam ettirecek olan Vivo, şimdi ise insanların akıllı telefon algısını baştan sona değiştirmeye geliyor.

Bugün ise Weibo üzerinden paylaşılan poster ile birlikte Vivo, 24 Ocak Perşembe günü Waterdrop kod adlı cihazını tanıtacağını duyurdu.

Çerçevesiz Vivo Apex 2

Şimdilik söz konusu cihazın ismi bilinmese de, şirkete yakın kaynaklarca aktarılan bilgiler doğrultusunda bu telefonun Vivo Apex 2 olacağı tahmin ediliyor.

Henüz cihazın teknik özellikleri ve tasarımı hakkında ortada elle tutulur bir bilgi bulunmuyor. Ancak, son zamanlarda Ice Universe tarafından yapılan sızıntı ile birlikte Vivo’nun yeni akıllı telefonun ilginç tasarımı gün yüzüne çıkartılmıştı.

Ice Universe’nin yapmış olduğu sızıntıyı hatırlatacak olursak, Universe söz konusu bu telefonun 2006 yılında yayımlanan Üç Cisim Problemi isimli romandan esinlendiğini özellikle belirmişti.

Kitapta yer alan kozmik dedektörler Waterdrop olarak anılıyordu. Ice Universe, benzer bir tasarımın Vivo tarafından benimsendiğini ve tanıtılacak olan cihazın bugüne kadar çıkan hiçbir akıllı telefon tasarımına benzemediğini de vurgulamıştı.

Tüm zamanların en sıra dışı telefonu olacak olan çerçevesiz Vivo Apex 2 ile ilgili yapılan sızıntılara göre, söz konusu telefonun ayrıca herhangi bir giriş portuna sahip olmayacağını da gözlemlemiştik.

Çerçevesiz Vivo Apex 2

Oldukça zarif ve şıklıktan ödün vermeyecek olan Vivo, tüm zamanların en sıra dışı telefonuyla 2019‘a damga vurmak istiyor. Peki, siz çerçevesiz telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

The post Tüm zamanların en sıra dışı telefonu için tarih verildi! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Tüm zamanların en sıra dışı telefonu için tarih verildi!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »