Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Turkcell hotspot için Hızlı Giriş dönemi başladı!

Hatırlarsanız, Turkcell geçtiğimiz ay almış olduğu karar ile birlikte 15 Ocak 2019 tarihinden itibaren mobil internet paylaşımında yeni bir sisteme geçeceğini açıklamıştı.

Alınan karar doğrultusunda internetlerini ücretsiz bir şekilde paylaşmak isteyen kullanıcılar, SMS korumasını da içeren Hızlı Giriş ile mobil verilerini paylaşacaklardı. 15 Ocak itibariyle yürürlüğe giren bu Hızlı Giriş sistemi, kısa zaman içerisinde tüm Turkcell aboneleri tarafından kullanılabilecek.

Operatörler ücretli Hotspot konusunda ne dediler?

Turkcell hotspot artık hızlı giriş üzerinden kullanılacak

Turkcell, bu hizmet ile birlikte yetkisiz internet paylaşımı sonucu istenmeyen güvenlik sorunlarını ortadan kaldıracağını ifade etmişti. Şirket tarafından yapılan basın açıklamasına göre, Turkcell müşterilerinin hem internet kotalarını paylaşımlarını daha güvenli hale getirebilmek, hem de kişisel verilerini korumalarına yardımcı olabilmek adına hayata geçirilen bu ‘ek güvenlik katmanı’ yardımıyla, Turkcell aboneleri internet kotalarını hiçbir ücret ödemeden güvenle paylaşabilecekler.

Turkcell ücretli hotspot

Bu kapsamda internetlerini paylaşacak aboneler, kendilerine gönderilen SMS linki üzerinden Hızlı Giriş yaparak işlemlerine devam edebilecekler.

Biz şu anda yapmış olduğumuz denemelerde SMS sisteminin henüz olması gerektiği gibi çalışmadığını gördük. Önümüzdeki günlerde uygulamanın yayılmasıyla tüm müşteriler bu yeni sistem üzerinden internetlerini paylaşacaklar.

The post Turkcell hotspot için Hızlı Giriş dönemi başladı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Turkcell hotspot için Hızlı Giriş dönemi başladı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »