Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Vivo tüm zamanların en sıra dışı telefonunu yapıyor!

Sıra dışı tasarımıyla bugüne kadar çıkan hiçbir akıllı telefona benzemeyen Vivo’nun yeni cihazı ilk kez ortaya çıktı. Ice Universe tarafından sızdırılan telefon, Vivo The Waterdrop isimli prototipi gözler önüne seriyor.

iPhone XR satışları, XS’i geride bıraktı!

Özel tasarıma sahip olan bu cihaz, atılan tweet‘lere göre, insanların akıllı telefon algısını baştan sonra değiştirme potansiyeline sahip. Yine de telefonun tam olarak nasıl bir devrim yapmaya hazırlandığını söylemek güç. Çünkü sızdırılan görsellerde sadece kasasının küçük bir bölümü görünüyor.

Vivo The Waterdrop ilk kez sızdırıldı!

Ice Universe’e göre, The Waterdrop kod adlı bu telefon,  2006 yılında yayımlanan Üç Cisim Problemi isimli romandan esinleniyor. Kitapta yer alan kozmik dedektörler Waterdrop olarak anılıyordu. Ice Universe, benzer bir tasarımın Vivo tarafından benimsendiğini ve tanıtılacak olan cihazın bugüne kadar çıkan hiçbir akıllı telefon tasarımına benzemediğini söylüyor.

Sızan tasarıma göre The Waterdrop’un herhangi bir giriş portuna sahip olması çok zor görünürken, yine bu tasarımın zarifliği de gerçekten etkilemeyi başarıyor. Önümüzdeki ay WMC 2019‘da, Barselona’da duyurulması beklenen cihazın, bize neler sunacağı büyük bir merak konusu olmuş durumda.

Peki siz Waterdrop hakkında ne düşünüyorsunuz. Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

The post Vivo tüm zamanların en sıra dışı telefonunu yapıyor! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Vivo tüm zamanların en sıra dışı telefonunu yapıyor!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »