Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

WatchOS 7 çıktı; Apple Watch artık daha yetenekli!

Apple geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği etkinlikte iOS 14 ile birlikte bir diğer işletim sistemi WatchOS 7‘yi de tanıtmıştı. Bu yeni sürümde; yeni uyku takibi uygulaması, el yıkama takibi ve yeni saat kadranları gibi birçok yenilik yer alıyor. Bu özelliklerle birlikte WatchOS 7 güncellemesi indirilebilir hale geldi. Peki WatchOS 7 nasıl yüklenir?

Yeni watchOS 7 tanıtıldı! İşte özellikleri!

WatchOS 7 güncellemesi yayınlandı

Dün resmi olarak duyurulan akıllı saat işletim sisteminin yeni sürümünde Apple, birçok konuda yeni çalışmalar gerçekleştirdiğini gösterdi. Yeni uygulamalar ve birtakım özelliklerle tanıtılan WatchOS 7’nin bu detaylarına göz atacağız ancak öncelikle WatchOS 7 nasıl yüklenir sorusuna cevap vereceğiz.

WatchOS 7 nasıl yüklenir?

Bu güncellemeyi yüklemek isteyen Apple Watch kullanıcılarının yapması gereken işlemlerde aslında bir değişiklik olmadı. Güncellemeyi indirmek için iPhone’da bulunan Watch uygulamasına gitmek gerekiyor. Akabinde Ayarlar>Genel>Yazılım güncelleme kısmına girdiğinizde mevcut güncellemeyi göreceksiniz.

WatchOS 7 özellikleri

Her WatchOS güncellemesinde olduğu gibi Apple yine, yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılara yeni kadranlar sunuyor. Bu konudaki dikkat çeken yenilik ise özelleştirme noktasında karşımıza çıkıyor. Kadran paylaşma özelliği ile kullanıcılar kendi tasarladıkları kadranları başkaları ile de paylaşabilecek.

Bu güncellemeyle gelen bir diğer yenilik de haritalara bisiklet ile ulaşım seçeneğinin gelmesi oldu.

Öte yandan; yeni fitness uygulaması, uyku takibi uygulaması ve el yıkama takibi uygulaması bu güncellemeyle karşımıza çıkan uygulama tarafındaki yenilikler arasında yer aldı.

Bu güncellemeyi alacak cihazlar ise; Apple Watch Series 3, Series 4, Series 5, Apple Watch SE ve Apple Watch Series 6 oldu.

The post WatchOS 7 çıktı; Apple Watch artık daha yetenekli! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
WatchOS 7 çıktı; Apple Watch artık daha yetenekli!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »