Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

WhatsApp bu telefonlara desteği kesiyor!

WhatsApp yeni yıl ile birlikte güncelleme desteğini çekeceği telefonları açıkladı. Dün alınan karar doğrultusunda, artık WhatsApp, Nokia S40 işletim sistemini kullanan eski nesil telefonlara güncelleme desteğini tamamen çekeceğini duyurdu. İşte, güncelleme desteği çekilen Nokia telefonlar!

Facebook Messenger için Karanlık Mod müjdesi!

WhatsApp bu telefonlara güncelleme desteğini kesiyor!

Facebook’un 19 milyar dolar ödeyerek satın aldığı ve her geçen gün geliştirmeye devam ettiği anlık mesajlaşma uygulamasından her gün ortalama 60 milyar mesaj gönderiliyor.

Aktif olarak günlük 1,5 milyar kullanıcıya ulaşan WhatsApp‘tan bazı eski nesil telefon kullanıcılarını üzecek bir açıklama geldi. Anlık mesajlaşma uygulaması almış olduğu karar ile birlikte, Nokia S40 işletim sisteminin kullanan Nokia telefonlara olan desteğin yeni yıl ile birlikte sonlandırıldığı açıklandı.

WhatsApp eski telefonlar

Hatırlarsanız şirket geçtiğimiz yıllarda, BlackBerry OSBlackBerry 10 ve Windows Phone 8.0 olan cihazlar için güncellemeleri durdurmuştu.

Yine aynı şekilde Android 2.3.7 ve daha eski olan sürümler için de güncelleme desteğini çekeceğini açıklayan şirket ayrıca, iOS cephesinde ise iOS 7 ve daha önceki iOS sürümleri için 1 Şubat 2020 tarihinden itibaren güncelleme desteğini çekeceğini de duyurdu. İşte güncelleme desteği sonlandırılan Nokia telefonlar!

Güncelleme desteği sonlandırılan telefonlar

– Nokia 206

– Nokia 208 

– Nokia 301

– Nokia 515

– Nokia Asha 201 ve 503 arası modeller

– Android 2.3.7  ve daha eski sürümler ( 1 Şubat 2020) 

– iOS 7 ve daha eski sürümler ( 1 Şubat 2020)

The post WhatsApp bu telefonlara desteği kesiyor! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
WhatsApp bu telefonlara desteği kesiyor!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »