Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Xiaomi kurucusu Redmi 7 görsellerini paylaştı!

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu dair sızıntılar durmak bilmiyor. Geçtiğimiz günler dayanıklılık testi ile karşımıza çıkan Redmi 7 bu defa ise basın görselleri ile karşımızda!

Xiaomi Redmi 7 basın görselleri ortaya çıktı!

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonun adı her ne kadar kesinleşmiş olmasa da neye benzeyeceği artık son derece net. Zira Xiaomi’nin kurucusu Lei Jun Weibo üzerinde Redmi’nin yeni akıllı telefonun resmi basın görsellerini paylaştı.

Çift renkli arka cam yüzeyin kullanıldığı modelde ayrıca çıkıntılı bir çift arka kamera yer alıyor. Parmak izi sensörünün arka tarafa konumlandırıldığı akıllı telefonda Redmi logosu da dikkat çekiyor.

Her ne kadar yeni görsellerde modelin ön yüzünü göremesek de ön kamera için küçük bir çentiğe yer verilen modelde 2.5D cam kullanılmış. 48 Megapiksel çözünürlüklü arka kameranın kullanıldığı modelin söz konusu görselleri için ayrıca şirketin kurucusu render görseller olmadığını ve gerçek olduğunu da ekledi.

Redmi Pro 2, Redmi 7 Pro ve Redmi 7 isimleriyle anılan akıllı telefonun 10 Ocak tarihinde resmiyet kazanması bekleniyor.

The post Xiaomi kurucusu Redmi 7 görsellerini paylaştı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Xiaomi kurucusu Redmi 7 görsellerini paylaştı!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »