Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Xiaomi, Pocophone F1 satış rakamlarını açıkladı!

Xiaomi, Pocophone F1 modelini Ağustos ayının son günlerinde satışa sunmuştu. Snapdragon 845 işlemciye sahip bu telefon, bu işlemcinin kullanıldığı en düşük fiyata sahip modeldi. Bu gibi nedenlerden olacak ki, 3 aylık modelin satış rakamları yarım milyonu çoktan geçti.

Snapdragon 855 hakkında her şey bu videoda!

Pocophone F1, 700.000 birim sattı!

Xiaomi Genel Müdür Yardımcısı Manu Kumar Jain, açıklamaları Twitter hesabı üzerinden yaptı. Jain ‘Poco‘nun, İspanyolca ‘küçük‘ anlamına geldiğini, ancak topluluğun kısa sürede, çok hızlı bir şekilde büyüdüğünü belirtti. Pocophone F1, Xiaomi’nin büyük pazarlardaki, en önemli modellerinden birisi. Toplam satış rakamlarından da bahseden Jain, bu miktarın 700.000 ünite olduğunu belirtti.

Xiaomi Pocophone F1

Cihazda amiral gemisi işlemcinin yanında, geniş bir depolama alanı da bulunuyor. Tabii, sadece bunlarla da sınırlı değil. Yüzü tanıyan kızılötesi bir sensör, büyük bir batarya ve iyi bir kamera kurulumu da, bu cihazın özelliklerinden birkaçı. Yurtdışında bulunan model fiyatları ile karşılaştırma yapıldığında, özellikle dış pazarlar için çok iyi bir rakip olduğunu belirtmemiz mümkün. Ülkemizdeki ortalama satış fiyatları ise 2800 Türk Lirasından başlamakta.

 

The post Xiaomi, Pocophone F1 satış rakamlarını açıkladı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Xiaomi, Pocophone F1 satış rakamlarını açıkladı!

0 Comments

Comments are closed

Uzaktan Destek Yazılımı
Translate »