Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Xperia XZ4 Compact bekleyenleri üzecek açıklama!

Sony son dönemde Xperia XZ4 modeli ile sık sık gündeme geliyor. Tasarımın yenilenmesi ve üç arka kameraya yer verilmesi kullanıcıları heyecanlandırırken, aynı zamanda Xperia XZ4 Compact modelininde tanıtılması bekleniyor.

Sony’nin mobil tarafta bir yeniden yapılanma süreci içerisinde olduğu uzun süredir biliniyor. Yeni stratejinin ilk ürünlerini Şubat sonunda göreceğiz. MWC 2019’da yeni modellerini tanıtacak olan şirketin yol haritası netleşmiş olacak.

Sony Xperia XZ4 sonunda geliyor!

Xperia XZ4 Compact tanıtılmayabilir!

Tahmin edebileceğiniz üzere yeni amiral gemisine kıyasla daha küçük boyutlara sahip olan Xperia XZ4 Compact’ta tanıtılması beklenen modeller arasında yer alıyor. Ancak, şirket yetkililerinden beklenmedik bir açıklama geldi.

Sony yetkililerinden Don Mesa, farklı boyutlardaki telefon ihtiyaçlarını Compact serisi ile karşıladıklarını, ancak insanların büyük ekranlı telefonlara yöneldiğini belirtti. Bu, XZ4 Compact tanıtılmayacak mı? sorusunu akıllara getiriyor.

Xperia XZ4 Compact

Başta Xperia XZ4 olmak üzere yeni akıllı telefonların kamera konusunda çok daha iddialı olacağı belirtiliyor. Ancak, tahmin edebileceğiniz gibi Compact’ın tanıtılıp tanıtılmayacağı konusunda net bir bilgi paylaşılmıyor.

Sony’nin planlarını şu anda bilmiyoruz, ancak Compact serisini tercih eden yani küçük boyutlarda olmasına rağmen üst seviye donanıma sahip olan telefonlara yönelen büyük bir kitle bulunuyor.

The post Xperia XZ4 Compact bekleyenleri üzecek açıklama! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Xperia XZ4 Compact bekleyenleri üzecek açıklama!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »