Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Yemeksepeti Banabi ve Getir çöktü mü?

Son dönemde popüler alışveriş ve yemek uygulamalarından Yemeksepeti Banabi ve Getir çöktü mü? Yemeksepeti Banabi ve Getir’den sipariş vermek isteyen kullanıcılar erişim sıkıntısı yaşıyor.

Yemeksepeti Banabi‘den henüz problemlere ilişkin resmi bir açıklama gelmedi. Fakat Getir çökme sorununa ilişkin ilk açıklamayı takipçileri ile paylaştı. Teknik sorunlar nedeniyle kullanıcılara bir süre hizmet veremeyeceklerini bildirdi.

Yemeksepeti CEO’su sessizliğini bozdu! İşte açıklaması

Yemeksepeti Banabi neden çöktü ?

Yemeksepeti Banabi uygulaması bugün 2 yaşına girdi. Yıldönümüne özel kampanyalarını kullanıcılarına duyuran şirket, akşam saatlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle çöktü. Sosyal medyadan Banabi’ye gelen yorumlar arasında kullanıcıların bazıları uygulamaya erişim sağlamaya devam ettiğini dile getirirken; bazılarıysa hiçbir şekilde erişim sağlayamadıklarını söyledi.

İkinci yıl kutlamaları sebebiyle kullanıcılarına hediye ürünler seçme fırsatı sunan Yemeksepeti Banabi gün boyunca ilgi odağı haline geldi. Akşam saat 17.00’da yeni ürünlerini listeye ekleyeceğini duyuran uygulama, daha fazla yoğunluğu kaldıramadı. Halihazırda verilmiş siparişler de birçok kullanıcıyı etkiledi. Çoğu kullanıcı sosyal medya paylaşımlarında, uygulamadan verdikleri siparişlerin halen ellerine ulaşmadığını söyleyerek tepki gösterdi.

Yemeksepeti Banabi’den sonra Getir de çöktü

Yemeksepeti Banabi ile aynı saatlerde Getir uygulaması da çöktü. Bir süredir kullanıcılara hizmet veremeyen online alışveriş aplikasyonu, ziyaretçilerini “Şu anda hizmet veremiyoruz, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz,” mesajı ile karşılıyor. Ayrıca bazı kullanıcılar sipariş ücretlerini ödeyip ürünlerini teslim alamadıklarını sosyal medyadan dile getiriyor.

Getir
Getir uygulamasından sipariş vermek isteyen kullanıcılar bu uyarıyla karşılaşıyor

Çökme sorunu sonrasında Getir’den ilk açıklama

Yemeksepeti Banabi’nin hemen ardından çöken Getir, kullanıcılarının yaşadığı erişim sorununa ilişkin ilk açıklamayı yaptı:

Kendi sistemlerimizde yaşanan teknik sorun sebebiyle bir süre hizmet veremediğimiz için özür dileriz. Sıkıntıyı çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz, en kısa sürede hizmete devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Peki siz Yemeksepeti Banabi ve Getir uygulamalarına erişim sorunu yaşıyor musun? Fikirlerini yorumlarda belirtiniz.

The post Yemeksepeti Banabi ve Getir çöktü mü? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Yemeksepeti Banabi ve Getir çöktü mü?

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »