Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Yeni iPhone XI ilginç tasarımı ile yeniden karşınızda!

Yeni iPhone XI tasarımı ile ilgili yepyeni detaylar gelmeye devam ediyor. Hatırlarsanız, geçtiğimiz hafta paylaşmış olduğumuz haber ile birlikte yeni nesil iPhone’un ilginç bir üçlü kamera kurulumuyla geleceğini siz değerli okurlarımıza aktarmıştık.

Bugün ise, Wall Street Journal tarafından aktarılan bilgiler doğrultusunda, merakla beklenen iPhone XI tasarımı yeniden gözler önüne serildi. İşte, yeni iPhone XI tasarımı!

iPad Mini 5 canlı olarak görüntülendi!

Yeni iPhone XI tasarımı yeniden ortaya çıktı!

Wall Street Journal Apple’a yakın kaynaklarca aktarmış olduğu bilgiler doğrultusunda, Apple’ın 2018’de olduğu gibi bu yılda yeniden 2 adet OLED 1 adette LCD ekranlı modeliyle karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

Üç farklı ekran boyutuna sahip olan modeller ile birlikte karşımıza çıkacak olan Apple, 2019 yılında en büyük yeniliği ise kamera kurulumları ile yapacak.

Yeni kamera özelliklerinin 2019 iPhone modellerinin en büyük yeniliklerinden biri olacağını vurgulayan Wall Street Journal, ayrıca geçtiğimiz hafta Ice Universe tarafınca paylaşılan görselleri de doğruluyor.

Yeni iPhone XI tasarımı

iPhone XI ve XI Max’in üçlü arka kamera kurulumuyla geleceğini de özellikle belirten Wall Street Journal, ayrıca Apple’ın LCD ekranlı telefonunda ise çift kamera kurulumuna da yer vereceğini iddia ediyor.

Tüm bunların haricinde ise Wall Street Journal, Apple’ın 2020 yılından itibaren tamamen LCD ekrana veda edeceğini de vurguluyor.

Ancak yukarıdaki fotoğraflardan da görebileceğiniz yeni iPhone XI tasarımının kesinleşmiş son tasarım olmadığını da özellikle belirtelim

Her ne kadar tasarımın değişme ihtimalinin olduğu söylense de yeni iPhone modelinin üç arka kamera ile gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

iPhone 7 ailesi ile birlikte gördüğümüz Jet Black renginin kullanıldığı görülen render tasarımda sol üst köşede asimetrik olarak konumlandırılan lensler ve LED flaş yer alıyor.

Peki, siz bu ilginç tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz?

The post Yeni iPhone XI ilginç tasarımı ile yeniden karşınızda! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Yeni iPhone XI ilginç tasarımı ile yeniden karşınızda!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »