Notice: Use of undefined constant full - assumed 'full' in /home/u8277198/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
Close

destek@dobrum.com.tr . +902523130505

Yeni nesil iPod Touch sonunda geliyor!

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen 7. nesil iPod Touch ile ilgili bugün çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Apple, 2019 iPhone modelleri ile birlikte yeni iPod Touch modelini de gün yüzüne çıkartacak.

Apple, iPhone için indirim hazırlığında!

Yeni iPod Touch ortaya çıktı!

Japonyalı Mac Otakara tarafından paylaşılan yeni bilgilere göre, Apple’ın bir süredir 7. nesil iPod Touch üzerinde çalıştığı iddia edildi.

Apple’a yakınlığı ile bilinen Mac Otakara, CES 2019’a katılan Apple’ın tedarikçilerinden elde ettiği bilgilere göre Apple’ın yeni iPod Touch modelinde üzerinde çalıştığını ve 2019 yılı içerisinde söz konusu iPod modelini piyasa süreceğini müjdeledi.

Yeni iPod Touch / 7. nesil iPod Touch

Bunun haricinde ise, yeni iPod Touch’un özellikleri ve tasarımı ile ilgili bir açıklamada bulunmayan Mac Otakara aktarmış olduğu bilgilerde en büyük yeniliğin donanım kısmından olacağını da işaret etti.

Bildiğiniz üzere Apple, bundan tam 4 yıl önce 15 Temmuz 2015‘de 6. nesil iPod Touch ile karşımıza çıkmıştı.

Bu modelinde 8 MegaPiksel kamera, 8 ve M8 işlemci gibi gibi detaylar ile karşımıza çıkan iPod touch hafıza seçeneklerine de 128 GB‘ı ekleyerek kullanıcılara sınırsız bir müzik deneyiminin yanı sıra birçok video ve uygulamayı da sunmayı hedeflemişti.

2019 iPhone modelleri detaylandırıldı!

2019 iPhone modelleri USB-C ile birlikte gelecek!

7. nesil iPod modellerinin yanı sıra, 2019 iPhone modelleri ile ilgili de müjdeyi veren Mac Otakara, paylaşmış olduğu haberde Eylül ayında tanıtılacak olan modellerin USB-C ile birlikte geleceğini de doğruladı. Zaten, yeni iPad Pro modellerinin USB-C ile gelmesinden sonra, 2019 iPhone modellerinin USB-C bağlantısı ile gelmesine kesin gözüyle bakılıyordu.

Peki, siz yeni nesil iPod Touch modelinden ne gibi yenilikler bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi hemen aşağıdan yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

The post Yeni nesil iPod Touch sonunda geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Source: shiftdelete.net
Yeni nesil iPod Touch sonunda geliyor!

0 Comments

Comments are closed

<<<<<< Uzaktan Destek Yazılımı >>>>>>
Translate »